Návod k použití

person Přidal: Šturmkancl list V: Články Na: comment Komentář: 0 favorite zobrazení: 62

CO SE NESMÍ:

     Potištěný textil NEVYVAŘUJTE

     Potištěné MAGIC hrnky nedávejte do myčky na nádobí! Potištěné MAGIC hrnky nevystavujte nepřetržitému slunečnímu záření, ani jinému nepřetržitému tepelnému vlivu!  Termocitlivá  barevná  mikrovrstva MAGIC HRNKU je velmi náchylná k poškrábání. Stejně tak hrnky zlaté a stříbrné jsou náchylné k oděru a poškrábání svrchní zlaté a stříbrné mikrovrstvy.

     POTIŠTĚNÝ TEXTIL NEDÁVEJTE DO SUŠIČKY NA PRÁDLO, NEVYSTAVUJTE TEPLOTÁM NAD 40◦C, NEŽEHLETE PŘES POTISK !!!

CO SE SMÍ A JAK:

      Textil potištěný technologií SUBLIMACE na 100% polyester (– možno tisknout grafiku fotografie), lze prát maximální teplotu DO 60◦C. Doporučujeme 40◦C. SUBLIMAČNÍ POTISK JE STÁLÝ A NENÍ NIJAK NÁCHYLNÝ K OTĚRU, ODĚRU ČI OPRÁNÍ.

      Textil potištění textilní POLY-FLEX plotterovou řezací folií nebo POLY-FLEX POTISKNUTELNOU folií na všechny druhy textilních materiálů všech barev podkladu,  lze prát otočený naruby na maximální teplotu DO 60◦C. Doporučujeme 40◦C.  POLY-FLEX VYDRŽÍ MNOHO PRACÍCH CYKLŮ, AŽ PO NĚKOLIKA DESÍTKÁCH PRANÍ MŮŽE DOCHÁZET K  „POPRASKÁNÍ“ MOTIVU. POVRCH VYKAZUJE VELMI PŘÍJEMNÝ MĚKKÝ POHMAT.

      Bílé hrnky PREMIUM A VEŠKERÁ OSTATNÍ BÍLÁ SUBLIMAČNÍ KERAMIKA se sublimovaným obrázkem (fotkou) lze běžně mýt v myčce na nádobí. Obrázek je zcela trvalý.

     Potištěný textil LZE ŽEHLIT Z RUBOVÉ STRANY, PŘÍPADNĚ Z LÍCU POUZE ZA POUŽITÍ SILIKONOVÉ PODLOŽKY NEBO PAPÍRU NA PEČENÍ ve dvou až třech vrstvách.

   Textil s přímým potiskem lze prát otočený naruby do 40°C při použití šetrného programu
žehlit z rubové strany. Potištěný textil nedávejte do sušičky na prádlo, nepoužívejte bělidla ani jiné agresivní prací prostředky a chemikálie.
Barvy použité k přímému tisku splňují normu OEKO-TEX pro použití i pro děti do 3 let.
Na barevný textil se používá podkladová vrstva pro lepší navázání potisku na textil. Tato vrstva je po natištění viditelná, ale při prvním praní se z textilu vypere, proto je důležité textil
PŘED PRVNÍM POUŽITÍM VYPRAT!!!

Při dodržení uvedeného způsobu údržby zachovává potisk kvalitu i po několika praních bez vážných změn. Na zachování kvality potisku má také vliv prací prostředek atd. Nepoužívejte čističe skvrn, bělidla či jiné agresivní chemikálie.

Šturm Kancl neručí za zákazníkem dodaný materiál k potisku.

Ve stejné kategorii

Související podle značek

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password